Projekta LIFE FOR SPECIES ietvaros izsludinām sugu fotokonkursu "Zaļie dārgumi", kur aicināts piedalīties ikviens foto entuziasts. 60 labākās konkursa fotogrāfijas tiks apkopotas un izstādītas ceļojošajā un virtuālajā fotoizstādē.

Projekta LIFE FOR SPECIES komanda izsludina fotokonkursu, aicinot sešās dažādās kategorijās iesūtīt apdraudēto un aizsargājamo sugu fotogrāfijas laikā no 18.11.2021 līdz 31.08.2022. Fotokonkursam izvēlēts gandrīz gadu garš attēlu iesūtīšanas termiņš, rosinot konkursa dalībniekus doties dabā visos gadalaikos, iepazīt apdraudētās un īpaši aizsargājamās sugas caur fotoaparātu. Īpaši aizsargājamo sugu un Sarkanās grāmatas sugu saraksti pieejami mājas lapā www.lifeforspecies.lu.lv, sadaļā "Materiāli". 

Fotogrāfiju iesūtīšanas anketa pieejama šajā saitē: https://forms.gle/X8pxyUSq5BNfGJ8i9

Fotokonkursa nolikumu lasiet ŠEIT
Katrs fotokonkursa dalībnieks var iesūtīt līdz 5 fotogrāfijām sešās dažādās kategorijās: 

  • augi
  • sūnas, ķērpji, sēnes, aļģes;
  • bezmugurkaulnieki (piemēram, kukaiņi, zirnekļi, gliemji u.c.);
  • zivis, abinieki, rāpuļi;
  • putni un zīdītāji;
  • sugu aizsardzības un apsaimniekošanas pasākumi, sugas sniegtie ekoloģiskie pakalpojumi vai sugu mijiedarbība ar citiem dabas komponentiem. 

60 labākās fotogrāfijas būs apkopotas ceļojošajā izstādē, kā arī projekta mājas lapā - virtuālajā izstādē, kas tiks atklātas 2022. gada oktobrī, novembrī. Katras kategorijas 1. - 3. vietas ieguvēji saņems goda rakstus un piemiņas suvenīrus. Pirmajā izstādes atklāšanas mēnesī ikvienam būs iespēja nobalsot par trīs fotogrāfijām favorītēm, kas saņems projekta specbalvas. 

Lai veiksmīgas sugu foto-medības un gaidīsim pieteikumus konkursam!

   

Dalīties